AVEC GROUP / Hyvän kuvan merkki

Evertz on kõrgterava DTV, 3Gb/s ja 3D täislahenduste pakkuja.

 

Evertz on ülemaailmne liider audio ja video infrastruktuuri seadmete projekteerimises ning tootmises tele- ja filmitööstusele. Kooskõlas tänapäeva mitmekanalilise digitaalkeskonnaga on Evertz laiendanud oma ulatust suure jõudlusega süsteemide turul ning suurendanud oma ülemaailmset kohalolekut HDTV, DTV. 3Gb/s ja 3D valdkonnas.
Evertz on üle 900 ülemaailmse töötajaga bürsiettevõte (noteeritud TSX).

Evertz pakub kõige täiuslikumaid HD, 3G ja 3D lõpplahendusi, sealhulgas: tehnilise kontrolli süsteemid, suured, keskmised ja väikesed ruuterid, tootja märgistuse lahendused, RF, tugisignaali generaatorid, terminali seadmed, fiiber-optilised seadmed, multikujutis-kuvaprotsessorid, tootmise vahendid ja -liidesed ning tehnilise teabe süsteemid.

Evertz pakub ka lahendusi järeltootmisele, tootmisele ja mobiilsele tootmisele, IPTV-le, transpordi ja jaotamise seadmetele ning ringhäälingu, satelliidi ja kaabli rakendusi.

Klientide tagasiside, tehniliste arenduste, standardite komisjonide aktiivse kaasamise ja standardiseerimise kaudu jätkab Evertz uuenduslike ja tasuvate lahenduste pakkumist, mis mitte ainult ei toeta ja ei ole sillaks analoog- ja digitaal maailma vahel, vaid läheb ka kaasa tööstuse uute nõudmistega üle kogu maailma


Vajad rohkem teavet Evertz-i toodetest? Siit pääsed Evertzi kodulehele.

Siirry sivun alkuun
 
AV-infojärjestelmät >> www.realvision.fi