AVEC GROUP / Hyvän kuvan merkki

Azden

Uusimate tehnoloogiliselt arenenud audio toodete loomine on Azden-i traditsioon juba rohkem kui 55 aastat. Tänu kaasaegsele CAD ja SMT tehnoloogiale on kõik Azden tooted rohkete võimalustega, võttes seejuures minimaalselt ruumi.

Alustanud OEM tootjana paljudele tuntud nimega firmadele, on Azden viimase 25 aasta jooksul välja kujundanud oma tootemargi identiteedi. Täna on nimi "Azden" sünonüüm kvaliteedile kogu maailmas.

Nende kantavad VHF juhtmeta mikrofonisüsteemid on turuliidrid sündmus- ja pulma-video valdkaonnas. Nende RF hinnatakse paremaks kui konkurentidel, kelle hinnad on märkimisväärselt kõrgemad. "PRO" seeriagi täiustub ja seda tänu pidevalt arenevale elektroonikale.

92-kanaliga 105-seeria ja uus 188-kanal 305/325 seeria UHF kaasaskantavate mikrofonide süsteem on leidnud kiire tunnususe parima süsteemina nendele kasutajatele, kes soovivad maksimaalset paindlikkust saatja võimsuse ja kvaliteedi osas ning ka mõistlikku hinda. Uuele 1200 seeria 188-kanaliga UHF süsteemile on seatud juba uued standardid suutlikuse ja kasutusmugavuse osasa ning seda kõike säilitades Azdeni traditsioone - kavaliteet mõistliku hinnaga!

 

Azdeniga tutvu siit.

Siirry sivun alkuun
 
AV-infojärjestelmät >> www.realvision.fi