AVEC GROUP / Hyvän kuvan merkki

Autoscript

Autoscriptil on rohkem kui 50-aastane kogemus etteütlejate (promterite) turul. Ta arendab ja disainib järkuvalt oma tooteid. Tänagi on Autoscripti eesmärgid samad mis nende tegevuse alguses:

  • spetsialiseeruda ainult etteütlemissüsteemide konstrueerimisele ja valmistamisele
  • keskenduda põhjalikult etteütlemis süsteemide arendamisele
  • säilitada tootearengu kõrge tase
Nagu nende nimigi vihjab on Autoscript tooted palju enamat kui lihtsalt elektrooniline meeldetuletus. Kõikide tekstidega on võimalik kasutada paljusid lisasid, mis on disainitud silmas pidades seda, et esinejate elu võimalikult stressivabamaks muuta.

Autoscripti suurim vara on nende kogemused ja pühendumus tipptasemele. Seda alates päevast mil kõige esimene paberkandjal süsteem arenes tänapäevaseks kerge lame-ekraan etteütlemissüsteemiks. Autoscripti pühendunud töötajad on süsteemi põhjalikult testinud, muutes selle kasutajasõbralikuks ning võimaldades klientidel saada maksimaalset kasu nende kogemustest.

Kõik nende tooted on kasutatud ja testitud Autoscripti rendiosakonna poolt, Autoscript Ltd-le annavad väärtuslikku tagasisidet kogenud seadmete testijad. Jälgides nende nõudeid on võimalik teha kiireid täiendusi või parandusi riist -ja tarkvaras. Samuti on teretulnud kõikide Autoscript toodete kasutajate ettepanekud.

Autoscript etteütlemissüsteeme kasutatakse üle kogu maailma stuudiotes, uudistes, konverentsidel ja esitlustel. Kui te otsite süsteemi, mis muudaks teie esitluse lihtsamaks ja oleks ka töökindel, siis Autoscript on nimi millele võid loota.

Rohkem informatsioon toodetest leiad siit.

Siirry sivun alkuun
 
AV-infojärjestelmät >> www.realvision.fi