AVEC GROUP / Hyvän kuvan merkki

Broadcast Pix

Broadcast Pix on juhtivaid täislahenduse pakkujaid töötamiseks otse eetris.

Nende peamine eesmärk on klientidele rahulolu pakkumine läbi toodete ja toetuse, tootmaks kaasakiskuvaid saateid.

Broadcast Pix meeskonda kuuluvad ja teevad kaastööd oma ala eksperdid. Tooted disainitakse ja toodetakse Ameerika Ühendrikides, Bostoni lähedal. Nende piirkondlikud esindajad asuvad veel Põhja-Ameerikas, Brasiilias, Hiinas ja Euroopas. Broadcast Pix asutati 2002 aastal ja praeguseks on tehtud üle 1500 installatsiooni rohkem kui 70-s riigis.

Broadcast Pix tooteid kasutavad CBS, NBC, ABC, FOX, ESPN, PBS, Microsoft, HP, Cisco ja paljud teised juhtivad ringhäälimgu jaamad, interneti ringhäälingu-organisatsioonid, liikuvad ülekandejaamad, staadionid, kirikud ja ülikoolid. Broadcast Pix-i uuenduslik Slate seeria on ainulaadne toode, mis võimaldab nii piltide miksimist kui ka tiitrite lisamist.

Iga Slate süsteemi mikser pakub suurepärast ja ülimalt sujuvat töökeskkonda "otse eetris" töötamiseks. See sujuv töökeskond kasutab faile- ja võrgupõhist tehnoloogiat mis muudabki lihtsa mikseri integreeritud tootmise süsteemiks. Slate süsteemi ei ole ka nii kallis soetada kui seda on tavapärase stuudio kõik eraldiseisvad komponendid kokku. Slate süsteem on laiendatav ka 3G 1080p HD standardini.

Kui Teil tekkis huvi Broadcast Pix toodete vastu siis klikake siia.

Siirry sivun alkuun
 
AV-infojärjestelmät >> www.realvision.fi